Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS - Lørenskog

Lørenskog kommune

Postadresse: Postboks 304, 1471 LØRENSKOG

Besøksadresse: Lørenskog hus, Festplassen 1, 1473 Lørenskog

Telefon: 67 93 40 00

Kontaktperson: Kjersti Østnes Eggum, 67201661, kjeegg@lorenskog.kommune.no, Siri Adorsen, 67934452, sao@lorenskog.kommune.no, Tuva Selmer-Olsen, tuvsel@lorenskog.kommune.no

Antall hendelser: 159

Velg dato / Periode
Juni
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
22
27
28
29
30
31
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PIRATER FRA KARIBIENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 26. august. 2019
  • Lørenskog hus - Storstua (379 seter)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PIRATER FRA KARIBIENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Lørenskog hus - Storstua (379 seter)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 30. august. 2019
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Luhr skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Kurland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Lørenskog friskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Rudolf Steinerskolen i Lørenskog
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Rasta skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KOMPOSISJONSVERKSTEDMusikk
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Lørenskog hus - Prøvesalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Solheim skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KOMPOSISJONSVERKSTEDMusikk
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Lørenskog hus - Prøvesalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TRUFILOTTENScenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Fjellhamar skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Åsen skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    1.-2. trinn

  • 10:00
    Åsen skole111 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    3.-4. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Benterud skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Luhr skole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    1.-2. trinn

  • 10:50
    Luhr skole149 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    3.-4. trinn

Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fjellhamar skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    1.-2. trinn

  • 10:00
    Fjellhamar skole158 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    3.-4. trinn

  • 12:30
    Kurland skole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kurland ser forestillingen på Fjellhamar skole

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rasta skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    1.-2. trinn

  • 10:00
    Rasta skole149 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    3.-4. trinn

Produksjonsinformasjon
  • KOMPOSISJONSVERKSTEDMusikk
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Lørenskog hus - Prøvesalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Solheim skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    1.-2. trinn

  • 10:00
    Solheim skole123 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    3.-4. trinn

  • 12:30
    Lørenskog friskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Friskolen ser forestillingen på Solheim

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MAGISKE HAMSKIFTEREKulturarv, Musikk
  • Varighet:
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KOMPOSISJONSVERKSTEDMusikk
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Lørenskog hus - Prøvesalen
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Fjellsrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) PIXILLASJONFilm
  • Varighet: Inntil 4 x 45 minutter (avhengig av antall elever)
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Lørenskog VGS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SWING IT DIXIEBANDMusikk
  • Varighet: 40-45 minutter
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Lørenskog hus - Storstua (379 seter)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SWING IT DIXIEBANDMusikk
  • Varighet: 40-45 minutter
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Lørenskog hus - Storstua (379 seter)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Lørenskog friskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Rudolf Steinerskolen i Lørenskog
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Løkenåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Hammer skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Løkenåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Hammer skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Kjenn skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Kjenn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Fjellsrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Fjellsrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SKRIVEVERKSTEDLitteratur
  • Varighet: 1,5 time
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Kjenn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KOMPOSISJONSVERKSTEDMusikk
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Rudolf Steinerskolen i Lørenskog
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RINGEREN I NOTRE-DAMEScenekunst, Musikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Kjenn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RINGEREN I NOTRE-DAMEScenekunst, Musikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Kjenn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Mailand VGS150 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

  • 12:00 - 14:15
    Mailand VGS120 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Mailand VGS120 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

  • 12:00 - 14:15
    Lørenskog VGS90 deltakere: VG3

    Vg3


  • 12:00 - 14:15
    Mailand VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kjenn skole 175 deltakere: 8. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog16 deltakere: 8. trinn

    Forestillingen begynner kl. 10.00. Eksakte tider for bussen kommer når avtalen med busselskapet er på plass.

    Kjenn skole + Rudolf steinerskolen

  • 11:30
    Hammer skole81 deltakere: 8. trinn
    Løkenåsen skole81 deltakere: 8. trinn

    Forestillingen begynner kl. 12.00. Eksakte tider for bussen kommer når avtalen med busselskapet er på plass.

    Løkenåsen + Hammer 8a+b+c


Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Fjellsrud ungdomsskole109 deltakere: 8. trinn
    Hammer skole25 deltakere: 8. trinn
    Lørenskog friskole18 deltakere: 8. trinn

    Forestillingen begynner kl. 12.00. Eksakte tider for bussen kommer når avtalen med busselskapet er på plass.

    Hammer 8d + Fjellsrud 8. trinn + friskolen 8. trinn

Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lørenskog VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport

Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lørenskog VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport

Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Mailand VGS105 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1 St Vg1 MK

  • 12:30 - 14:45
    Mailand VGS105 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1 St Vg1 MK

Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 14:00
    Mailand VGS205 deltakere: VG1, VG2

    Vg1 HO, Vg2 HO, Vg1SS, Vg2 SS, Vg1MP, Vg2 MP

Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kurland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Solheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Rasta skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KONRAD OG CARLITOLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Fjellhamar skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Mailand VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Mailand VGS18 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere. 

  • 12:30 - 13:30
    Mailand VGS18 deltakere:

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • KONRAD OG CARLITOLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KONRAD OG CARLITOLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Solheim skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 75 min.
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KONRAD OG CARLITOLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Kurland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Rudolf Steinerskolen i Lørenskog
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Luhr skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KONRAD OG CARLITOLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSENKulturarv, Musikk
  • Varighet: 35-45 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Fjellhamar skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GJØR DET SELV!Musikk
  • Varighet: 35-40 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Fjellsrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GJØR DET SELV!Musikk
  • Varighet: 35-40 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Hammer skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hammer skole158 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    10. + 1/2 9. trinn

  • kl ?
    Hammer skole162 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    8. trinn + 1/2 9. trinn

Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GJØR DET SELV!Musikk
  • Varighet: 35-40 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Kjenn skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjenn skole 228 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    10. trinn + ca. 1/2 9. trinn

  • kl ?
    Kjenn skole 228 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    8. trinn + ca. 1/2. 9. trinn

Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GJØR DET SELV!Musikk
  • Varighet: 35-40 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Løkenåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Finstad skole (Lørenskog)53 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen (COOP Extra) ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 09.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 10.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:30
    Kurland skole46 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Solheim skole50 deltakere: 7. trinn

    7a+7b

    Bussen er på skolen ca. 09.15. Avreise senest kl. 09.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:00
    Lørenskog friskole13 deltakere: 7. trinn
    Solheim skole21 deltakere: 7. trinn

    Solheim 7c + Lørenskog friskole

    Bussen er på Solheim ca. 11.00. Avreise senest 11.10. Bussen reiser til Lørenskog friskole for å hente elevene der. Avreise fra friskolen senest 11.30.

    Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: Solheim 7c har omvisning, friskolen har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: Friskolen har omvisning, Solheim 7c har verksted.

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rasta skole57 deltakere: 7. trinn

    7a+7b

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7b har omvisning, 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 11.00: 7c har omvisning, 7b har verksted.

Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Åsen skole50 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.
    ​​​​​​​Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:30
    Benterud skole56 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Fjellhamar skole56 deltakere: 7. trinn

    7a+7b

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.
    Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:00
    Fjellhamar skole28 deltakere: 7. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog18 deltakere: 7. trinn

    Fjellhamar 7c + Steinerskolen

    Bussen er på Fjellhamar skole ca. 11.00. Avreise senest 11.10. Bussen reiser til Steinerskolen for å plukke opp elevene der. Avreise senest 11.30. 

    Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: Steiner har omvisning, Fjellhamar 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: Fjellhamar 7c har omvisning, Steiner har verksted.

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Luhr skole50 deltakere: 7. trinn

    7a+7b

    Bussen er på skolen ca. 9.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:30
    Luhr skole25 deltakere: 7. trinn
    Rasta skole27 deltakere: 7. trinn

    Luhr 7c + Rasta 7c

    Bussen er på Luhr ca. 11.00. Avreise senest 11.10. Bussen reiser til Rasta skole for å hente elevene der. Avreise fra Rasta senest 11.30.

    Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: Rasta 7c har omvisning, Luhr 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: Luhr 7c har omvisning, Rasta 7c har verksted.

Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DYRENES KARNEVALMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Lørenskog hus - Storstua (379 seter)
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lørenskog friskole10 deltakere: 4. trinn
    Rasta skole40 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Rasta kl. 9.00. Avgang kl. 9.15 for Rasta 4A+B + friskolen (som går til Rasta). Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Rasta skole40 deltakere: 4. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog14 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Rasta kl. 10.15. Avgang kl. 10.30 for Rasta 4C+D + Steinerskolen (som går til Rasta). Ankomst Haneborg allé ca. 10.45.

  • 11:30
    Solheim skole59 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Solheim kl. 11.30. Bussen stopper i Mailandveien. Avgang kl. 11.45. Ankomst Haneborg allé ca. kl 12.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Benterud skole55 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Benterud kl. 9.00. Avgang kl. 9.15. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Finstad skole (Lørenskog)53 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Finstad kl. 10.15. Bussen stopper ved Coop Extra. Avgang kl. 10.30. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 10.45.

  • 11:30
    Åsen skole56 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Åsen kl. 11.30. Avgang kl. 11.45. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 12.00.

Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kurland skole49 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Kurland kl. 9.00. Avgang kl. 9.15. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Fjellhamar skole83 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Luhr skole 10.15. Avgang kl. 10.30. Ankomst Haneborg allé kl. 10.45.

  • 11:30
    Luhr skole77 deltakere: 4. trinn

    Avmarsj ca. kl. 11.30. Ankomst ved skogkanten i Odins vei kl. 12.00.

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter